Paljonko sielä maksaa Battlefield 4 ps3:lle tietääkö joku pelaaja?
Gigantin verkkokaupassa näkyy olevan hintaan 39e mutta jostain syystä ylivieskan gigantissa on aina eri hinnat.
Itse asun NOOB paikassa missä ei oo pelikauppoja ja haluan päästä pelaan bäfää jo huomena muttei turhaan viitsisi kovin kauas lähtiä jos peli on vielä kallis. Kärkkäinen mainosti 49e hintaan! Jos ylivieskan gigantissa on sama 49e hinta niin sillon haen kyllä kärkkäiseltä.
Jotenki niin ouvon painostava ja ahdistava paikka tuo gigantti niin en mielellään käy siellä muuta kun todella hyvästä syystä.
Gigantin verkkokaupassa näkyy olevan hintaan 39e mutta jostain syystä ylivieskan gigantissa on aina eri hinnat.
Itse asun NOOB paikassa missä ei oo pelikauppoja ja haluan päästä pelaan bäfää jo huomena muttei turhaan viitsisi kovin kauas lähtiä jos peli on vielä kallis. Kärkkäinen mainosti 49e hintaan! Jos ylivieskan gigantissa on sama 49e hinta niin sillon haen kyllä kärkkäiseltä.
Jotenki niin ouvon painostava ja ahdistava paikka tuo gigantti niin en mielellään käy siellä muuta kun todella hyvästä syystä.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Gigantin tuotteet kannattaa aina tilata heidän verkkokaupastaan ja noutaa vasta sitten liikkeestä. Näin säästää monien tuotteiden kohdalla jopa kymmeniä euroja.
Collect @ Store on homman nimi:
http://www.gigantti.fi/cms/c-hfoKeQuv00IAAAEn87B94OGl/collect-store-nopea-ja-helppo-ostotapa-kaikissa-myymaloissamme
Battlefield 4:sta ei tosin juuri nyt ole Ylivieskan liikkeen varastossa, joten tuo tilaustapa ei ole tällä hetkellä tuon tuotteen kohdalla mahdollinen.
Ja Kärkkäisellähän ei kannata asioida ollenkaan, kun tietää, millaista järjetöntä roskaa Magneettimedian www-sivuilla julkaistaan.
Magneettimediassa on roskaa, kyllä. Mutta mua ei moinen aviisi kiinnosta yhtään, eikä se vaikuta millään tavoin Kärkkäisellä asiointiin. Jos löydän Kärkkäiseltä jotain tarvitsemaani edullisesti, toki ostan sieltä.
Onneksi Magneettimediaa ei jaeta enää paperisena, Kauppasuomi on paljon parempi lehti!
Mua ei kiinnosta mitä ne kirjoittaa kärkkäinen on mun luottopaikka missä asioin paljon ja olen tyytyväinen. Niin prismassa näyttää olevan vielä erittäin kallis täysi hinta niin sieltä en ainakaan hae. Näillä näkymin siis kurvaan kärkkäiselle koska gigantin varastot on tyhjiä.
Gigantissa käynti tuotti jälleen pettymyksen. Onneksi on liikkeitä joissa
palvellaan asiakkaita.
Gigantit kilpailevat hinnalla. Itse kuulun niihin asiakkaisiin, jotka ei luota elektorniikkaliikkeiden myyjien asiantuntijuuteen. Ylikalliissa Mustassa Pörssissä myyjät ovat todella palvelualttiita, mutta he eivät tunnu tietävän myytävistä tuotteista mitään. Parhaan ja luotettavimman tiedon saan netin kautta ja tuotteen ostan useimmiten sieltä, mistä halvimmalla saan. Asioin enimmäkseen Giganteissa ja Experteissä!
Verkkokauppa.Comissa ehkä kaikista huonoin asiakaspalvelu (Kokemsuta vain Jätkäsaaren liikkeestä). Siellä asiakkaat joutuvat ottaa jonotuslapun saadakseen asiakaspalvelua.. Ja hinnat eivät ole mitää edullisia vaan suoranaisia riistohintoja.
Suuresti mainostetaan,pienet on varastot.Kärkkäiseltä löytyy ja hinnat on
kohillaan.
Kiitos nopeasta vastauksesta.
Onha siellä kauniita naisia.
Menin mainosten perässä,lähdin pettyneenä pois.
Tämä on jo melkein vuoden vanha aloitus, mutta heitänpä kuitenkin vinkkini tänne. Käykääpä tsekkaamassa www.tori.fi paikasta pelejä. Itse olen ostanut kasan pelejä tuolta omaan pelikonsoliini ja todella edullisesti.
Kertunkone Gigantti tekee nilkjavanmaisen kautta iva puhetta jos toimii.
Fysio. Kahvileipä hakija.
Ei saa koskea myös tiedon välitys Linkki kaupungin katuvalot rintaliivit piiloon mehtälä Venäjä
Jooga
Avast virusturvan käytät syö Puustellin niivala it liikkeet käynti
Paappa korkki kiinni,
Jos et ole vanha, niin sinua ei uskalleta huijata, koska "meidän" gigantti pettää kaikki vanhukset, jotka siellä yksin kaupat tekevät. Todistusaineistoa löytyy.
Mitä järkiä nostaa 10vuotta vanhoja viestejä joilla ei ole enää mitään merkitystä? Eti ny vielä joku 2000 luvun viesti jossa joku kysyy uskaltaako ostaa autoliikkeestä 1988 vuoden opel asconan hinta 17000markkaa
Kuka Gigantti miehistä muut kuin Paananen on maataloustuki pakko vaade Heikkilä menossa laita verho oven rakoon Jehova perään