homolle seuraa

Moi kuvanvaihtelua jutteluseuraa ja ehdota jotain muuta kik on gayboyfromfinland
468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Meeppä kysäseen Ruotsista, niin ei pitäisi kauaa kestää, että onnistuu!

Äänestä
  • Ruottistahan niitä kyllä löytää samaa mieltä. Helsinki on homppeleita täynnä sinne vain kyselemään

    Äänestä

Ookko provo? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) en jaksa enempää :( :( :( :( :( :(
Mut hyvää yötä meen nukkuu et jaksan herätä huomenna kusettaa koiran ja mennä kouluun :* feisbuukkia ei oo keksitty :ooo

Äänestä

Jarijere kikii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gayvoy kirjoitti:

Moi kuvanvaihtelua jutteluseuraa ja ehdota jotain muuta kik on gayboyfromfinland

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu