Miehelle

Ajattelin, että olo helpottuisi, jos saisin sanottua sulle kaiken, mutta ei...olo on kuin jyrän alle jäänyt, pannukakuksi tallottu, liiskaksi nuijittu ja ojaan harjattu. Hitsi, kun rakastan sua, mietin joka ikinen hetki.
3168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sano vain. Olen sitä odottanut. Ole rohkea.

Äänestä

Kuinka läheltä olet?

Äänestä

voit sanoa mulle mitä haluat..tiedät kyllä miten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainenläheltäsi kirjoitti:

Ajattelin, että olo helpottuisi, jos saisin sanottua sulle kaiken, mutta ei...olo on kuin jyrän alle jäänyt, pannukakuksi tallottu, liiskaksi nuijittu ja ojaan harjattu. Hitsi, kun rakastan sua, mietin joka ikinen hetki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu