Seksihommat on äijän kanssa loppuneet tyystin. Melkein kolme vuotta edellisestä yrityksestä. Syynä se, että olen ilmeisesti liian märkänä toimituksen aikana. Ukko valittaa, ettei tunne mitään missään asennossa. Kuivaan vittuani, muttei auta. En ole edes synnyttänyt, mutta kaipa se vittukin sitten on liian iso. Tosin ukolla on ohut kyrpäkin. Menee vaan toivottomaksi jyystämiseksi ja ukon hiki tippuu naamalle kun se yrittää nylkyttää. Sitten kysyy voisinko ottaa suihin. Ja paskat eipä kiinnosta kun en itse saa asiasta yhtään mitään. Pyydän että että edes käsin tai tekokyrvällä tekisi mulle orkut, mutta ei se osaa. Viimeisellä seksikerralla noin 3 v. sitten tiuskaisin, että hae helvetti hiekkaa ja heitä väliin, että tunnet jotain. Sen jälkeen on ukko kysellyt kyllä voitaisko vähän......Mutta mua ei kiinnosta enää paskaakaan mokoma yrittäminen. Olen hoidellut itseni sitten ihanalla mustalla paksulla tekokyrvällä ja ukko vetää käteensä pornoa katsellen. Meillä on nykyään omat huoneetkin, joissa myös nukumme siis erikseen. Joskus pyydän hieromaan niskojani, että saisin, edes vähän kaipaamaani kosketusta, mutta ei se voi kun on haava pikkurillissä tai ukkovarpaassa. Tekosyitä. Pusutkin on sellaisia, että hyvä kun huulet koskettaa. Taitaa tää kohta 10 vuotinen taival päättyä eroon. Muutenkin se on mua kaikessa olevinaan pätevämpi. Vittujen vittu kun ottaa aivoon.
Liian märkää
Tekomuna
8988
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Oletko koittanut geishakuuulia pimpin tiukentamiseksi? Entäs anaaliseksi, siinä olis vähän tiukempi reikä miehelle ja itekin saattaisit pitää.
Hanki rakastaja tai eroa ja hanki rakastaja.
Kyllä tuntus! On varmaan enempi osa miehistä mitkä tykkää kosteasta!
No ei mun pillu nyt mielestäni mikään junatunneli oo. Ei entiset oo valittanu.
No voi voi elä valita aika akka tyydy kohtaloos löysä lortto
hauska stoori
No heivaa ny helvettiin sellanen runkkari nysväri ja tule tänne niin annan kunnon kyydit. Itse kyllä mielummin veivaisin sitä märkää lorttoa kun sellane kerran on tarjolla. Tumputtaa nyt sitte tietokonee edessä mielummin. Miehesi täytyy olla gay.
Miehen kirjoittama aloitusprovo - jossa osa tottakin.