Mitä se teille kuuluu?

Mirwa27v

Mitä kuuluu jollekin 12/32 tyypille ja muille itiooteille toisten lapsenhankinta? Mekin ollaan Ripen kans styylattu kohta 2kk, joka on molempien enariaika, niin kyllä me nyt vain kirkko varattiin juhannukseksi ja tilattiin uusi farmari Avensis tehtaalta. Saatiin auto tilattua, kun Ripe vähän väärensi todistuksia, mutta ei se oikeasti töissä käy. Sehän meni 5 vuotta sitten se sen vakityöpaikka sen isän firmassa alta, kun firma meni nurin. No se vihkikirkon ennakkovarausmaksu me saatiin maksettua pikavipillä.
Lasta alettiin yrittämään heti kun Ripe sai Chialikseen reseptin, kun sen masennushan aiheuttaa impotenssiä. Itse laitan aina rapsiöljyä pildeeni, kun muölakin on kuivat paikat, nuo mielialalääkkeet kun kuivattaa.


Mutta ihqulia kun yritetään omaa vauvelin...tui tui tuiii..

2

214

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei viitsi!!!

      LIIAN HUONO PROVO. KEKSI PAREMPI. EI VIITSI ALKAA..

    • ¤¤¤¤

      Toi avensis ei ole oikein hyvä auto. Meillä oli sellainen. Vaihdoin pois.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1424
    2. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      53
      1344
    3. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      105
      1095
    4. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      120
      1056
    5. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      69
      701
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      168
      671
    7. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      562
    8. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      368
      538
    9. Tajuan kyllä

      että molemmilla on omat elämänsä ja kuvionsa ja rakkaansa. En odota mitään enkä ole tunkemassa mihinkään. Kai silti saa
      Ikävä
      52
      505
    10. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      83
      494
    Aihe