Ärsyttävää

16+9

Olen tehnyt niin monessa kohtaa virheitä ja tehtävät ihan väärässä järjestyksessä, joten joutuisin aloittamaan koko pelin melkein alusta. Ei kyllä millään huvittaisi. No ehkä sitten aikaisintaan puolen vuoden kuluttua jos huvittaa.

5

202

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hai sieeko

      Sait kuitenkin pelin läpi. Asioita voi tehdä monella tapaa. Rahamäärää jos kattoo niin väärin tehty mutta ei se ole niin tärkeää. Mitä sitten vaikka olisi ollut kasoittain rahaa? Aika lailla tekeminen loppu tässä vaiheessa.

      Onlinessa lisää saavutettavaa. Suosittelee.

    • 16+9

      No en oikeastaan vielä lähellekkään läpi kun noin 71% vasta pelattu. En tiedä jaksaako sitä mitään ufo aluksen osia sun muita ydinjätteitä alkaa keräilemään. Menee kuitenkin vaan hermot sellasessa. Enkä vielä edes tiedä mistä ja miten niitäkin löytää.

      • 16+9

        Melkein kaikki kirjeetkin on keräämättä ja harrastuksia on läpikäymättä vaikka kuinka paljon.


      • 16+9
        16+9 kirjoitti:

        Melkein kaikki kirjeetkin on keräämättä ja harrastuksia on läpikäymättä vaikka kuinka paljon.

        Unohdin mainita stunttihypyt ja siltojen alitukset. Pankkejakaan en ole vielä ryöstellyt paitsi rahankuljetusauton yhdessä randomtehtävässä. Joten kyllähän tuossa pelissä ainakin minulle riittää tekemistä vaikka kuinka paljon.


      • jepsjeps1
        16+9 kirjoitti:

        Unohdin mainita stunttihypyt ja siltojen alitukset. Pankkejakaan en ole vielä ryöstellyt paitsi rahankuljetusauton yhdessä randomtehtävässä. Joten kyllähän tuossa pelissä ainakin minulle riittää tekemistä vaikka kuinka paljon.

        En mäkään keräillyt mitään turhia. Laskuvarjot hyppäsin ja suoritin kaikki muut kartalla näkyvät. Minulle peli on riittävästi läpi. Niitä ufo juttuja ja muita on helppo keräillä jos rekisteröityy rockstars social clubiin. Sieltä näkee missä ne on :D mutta saako siitä mitään kivaa sitten kun kaikki on kerätty?

        Franklinilla tuli siisti juttu kun menin keskustassa johonkin hienon näköseen parturiin. Tuli välivideo missä Franklin menee sisään keskelle ryöstöä. Sit vaan vorojen perässä pihalle ja lyijyttää hölmöjen auto täyteen reikiä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      226
      7007
    2. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      333
      4899
    3. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      150
      3700
    4. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      119
      3499
    5. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      75
      3443
    6. Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia

      ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi
      Tunteet
      55
      2937
    7. Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon

      Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon
      Pyhäjärvi
      270
      2759
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      84
      2480
    9. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      25
      2396
    10. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      97
      2039
    Aihe