Mitenköhän Vilhusen emännän

kalliille harrastuksille ja muulle leijumiselle nyt mahtaa käydä, kun ei Keke taida Hollannista käsin pystyä niitä rahoittamaan. Heh heh hee!
10300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ei kannata olla kenellekään vahingoniloinen.

Äänestä
  • Nykyäänhän pitää olla positiivinen ja iloinen!!!

    Äänestä

Raukkamaisesti se Keijo on vaan muita käräyttelemällä ja vasikoimalla tuota imperiumiaan pystyssä pitänyt. Leikkinyt jengipomoa ja eukko leijunut kuin mikäkin prinsessa kukkona tunkiolla. Kuinkahan paljon se on Aarnion kanssa linnaa jakanut vasikoimalla muita? Satoja vai peräti tuhansia vuosia noiden kahdenkymmenen" yhteistyövuoden" aikana? Turha puhua, että olisi puhtaalla ja rehellisellä rahalla Keijo sukulaistensa nimiin niitä tiluksiaan rakennellut. Paskasta huumerahaa se on ollu ja piste!

Äänestä

On se Keijo niin komiaki. Disneyn Dumbokin olisi niistä korvista kateellinen.

Äänestä

No, eiköhän tuo pian löydä uuden rahottajan, nätti, yli kolmekymppinen pissis, jolla on joustava moraali.

Äänestä
  • No, kuka haluu ittelleen yli 3kymppisen pissiksen, jolla on joustava moraali?No, ilmeisesti tollanen pitää suunsa kiinni niin kauan kun klamyyriä riittää, mutta kuulusteluissa tollanen akka puhuu aina, kokemusta on.Olen todennut itse että pikkasen rumempikin riittää, kunhan vaan on korvien välissä muutakin kuin vaalee hiuspehko.

    Äänestä

  • rio de riksun make kirjoitti:

    No, kuka haluu ittelleen yli 3kymppisen pissiksen, jolla on joustava moraali?No, ilmeisesti tollanen pitää suunsa kiinni niin kauan kun klamyyriä riittää, mutta kuulusteluissa tollanen akka puhuu aina, kokemusta on.Olen todennut itse että pikkasen rumempikin riittää, kunhan vaan on korvien välissä muutakin kuin vaalee hiuspehko.

    ketä kiinnostaa päästää vasikan "liukkaille". kyl noi tommoset löytää ittensa sossun luukuilta ennen pitkää

    Äänestä

On tainnu sitä jälkikasvuukin siunaantuu sinne tänne. Harvassa on miehet, jotka hinkuu monen lapsen yh-äidin uudeksi kumppaniksi saatikka rahoittajaksi. Nätimpää kun löytyy heti rajan takaa ilman turhia rasitteita.

Äänestä

Voih,luoja varjele tolta alan naiselta!

Äänestä

TORI.fi:ssä myy Vilhusen eukko harrastusreleitään. Mm. Fiat Ducatoa. Ei oo näemmä kaupaksi menneet. Ei se pitkään pärjännyt, kun rahoittaja liipasi karkuun ulkomaille.
Ei mene varmaan pitkään, kun tuhmat KRP:n sedät laittaa mökit ym. roippeet vakuustakavarikkoon elleivät ole jo laittaneet. Siinä on kynsiyrittäjällä selittämistä, että onko kaikki kynsiä viilailemalla hankittu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hepatrulettaa kirjoitti:

kalliille harrastuksille ja muulle leijumiselle nyt mahtaa käydä, kun ei Keke taida Hollannista käsin pystyä niitä rahoittamaan. Heh heh hee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu