vieläkö

hoopolassa paljoki hamppeja asuu..?
5249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Asuuks siellä sit muitakin, tai onko asunu?

Äänestä

Utelee päivänselviä asioita. Onneksi muutit pois, niin lähti viimeinenkin humpuuki hamppi. Kyllä me täällä pärjäillään.

Äänestä

Eihän täällä muita asukkaan kun Huorii ja Hamppia

Äänestä
  • senpä takii se onki ihimee hyvä

    Äänestä

ai onks hoopolas huoriiki????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loikujyhtg kirjoitti:

hoopolassa paljoki hamppeja asuu..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu