Antti ja henna nev york

ja martina dupai ja esko eerikäinen kolumbia. kuka ja mikä taho maksaa näiden huhaa huhaa matkat.lennot.ruoat. ovatko mukana jossain salaperäisessä huumeketjussa.
5180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei ole työt esteenä, voi matkustella vapaasti.

Äänestä
  • Ilmaiseksiko?

    Äänestä

Unohdat joukosta Glamour Dollsien huikean tonttupojan Petri Pennan. Hänkin juuri palasi Kanaria-Teneriffa lomaltaan.

Äänestä

pp-nico, Soffa ja SuviP viihtyvät parhaiten Tallinnassa Tapen myyntikoulutuksessa.

Äänestä
  • Mites jollaksen tukiaset. kai nekin douppia käyttävät?? ku eivät kerjee töihinkään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


cannabis sativaako?? kirjoitti:

ja martina dupai ja esko eerikäinen kolumbia. kuka ja mikä taho maksaa näiden huhaa huhaa matkat.lennot.ruoat. ovatko mukana jossain salaperäisessä huumeketjussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu