selvännäkijä kiimingistä
Hei.
Olen nyt tutkinut ja googlannut ja etsinyt oulun seudulta ennustajaa joka osaisi asiansa. Kaikki tiet johtavat tämän Kiiminkiläisen Riitta K:n luokse, joskaan en ole hänestä sen enempää saanut selville, vaikka ystävältänikin kyselin joka hänen luonaan oli käynyt (mutta ei tiennyt yhteystietoja). Toivoisin, jos sinä olet hänen tykönään käynyt niin voisitko ottaa minuun yhteyttä sähköpostitse: jenuliini@suomi24.fi
Kaipaisin selvännäkijää auttamaan minua näkemään selvästi elämäni polun.
10
437
Vastaukset
- bbbbbbbbbfvbfg
Älä ole hölmö. Ei ihmisen elämän tapahtumia voi tuolla tavalla ennustaa. Taikauskoista roskaa. Käytä järkeäsi.
- 7 tietä
Mene seitsemän tien risteykseen keskiviikon vastaisena yönä keskiyöllä. Sieltä saat lisätietoa. Tykönään olen käynyt mutta tämän tarkempia tietoja en saa antaa. Sehän on se risteys heti siinä kuusamontieltä takavasemmalle.
- enteet nähnhyt
Eikös se Riitta K päivystä siinä kahden markan männyn luona aina lauantaina ennen täyttäkuuta?
- Antero NN
Kävin Riitalla. Hän sanoi että elämäsi polku kulkee Rajakylässä.
- utuinen silmä
Missä siellä tarkemmin?
- Antero NN
utuinen silmä kirjoitti:
Missä siellä tarkemmin?
Marketin takana.
- voi elämän kevät
Antero NN kirjoitti:
Marketin takana.
Just joo.. en oo montakaan selvää kiimingissä nähnä
ja viel et polulla hyvä kö tiellä pyssyyvät - 8+11
voi elämän kevät kirjoitti:
Just joo.. en oo montakaan selvää kiimingissä nähnä
ja viel et polulla hyvä kö tiellä pyssyyvätMinulle selvin-näkijä kertoi,että Jäälissä pössytellään aineita
- Lapsellista
Höpö ja löpö, ei kukaan voi nähdä jonkun elämää etukäteen.
- Kortit kyllä kertoo
Aikoinani kävin tällä Riitta K:lla ja näin vuosien jälkeen pitää sanoa että kyllä tietää. Harmi vaan ettei minulla ole hänen yhteystietojaan. Jos löytäisin, niin menisin varmasti uudemman kerran käymään näin liki kymmenen vuoden jälkeen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maisan uupuvat päivitykset ja tuoreet rikosepäilyt
Mikäs kun Maisa ei ole viikkoihin päivittänyt instaa ja nyt ollaan lehdissä tälläisistä.. 👀 https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/010c6594-780f-419815402Taksinkuljettaja Niina Syrjäläinen (Ristiinasta)
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33ec61ee-a6fb-4422-8ecc-982c68a91196 Viimeinen havainto eilen tiistailta n.17:48. Kadonnut kotoaan tilataksin kans14113269Notta ny se on tuloos! Sinimustat rekisteröityy puolueeksi.
Vanhat hyvät ajat palaavat. Joukko ultra-isänmaallisia ovat perustamassa uutta puoluetta. Työnimenä on nyt Sinimustat. Nyt tulee vihervasemmistolaisel6168826Huomio ! Huomio !
HUOMIO HUOMIO HUOMIO Niina Syrjäläinen ja Taksi auto rek SNS-438 on kadoksissa. Nina ja hänen taksiautonsa katosivat Ristiinassa: ”Huoli on suuri” –1305803Ikea palkkaa pakolaisia hienoa!
Huonekalujätti Ikea aikoo tarjota Suomessa työpestin noin 70 pakolaiselle kolmen seuraavan vuoden aikana, yhtiö kertoo tiedotteessaan. – Pakolaiset o3215442