minulla on univaikeuksia tälläisiä,tuntuu kun joku piiktitäisi eri kehon osia,joskus varpaita joskus kynsien väliin ja joskus sukupuolielimiin.aivan selvästi jokin tumma hahmo nousee sängyn alta ja piikittelee.mulla on kissa ja sekin kartaa ja hyppää huoneen toiseen nurkkaan ,joskus jopa hypännyt ylöspäin ne pistelijät pistelevät myös kissaani.konstit on monet noita vastaan,esim hieronta karkoittaa ne joksikin aikaa,säännolinen työ karkoittaa pistelöitä,mutta ne nousevat kyllä kun on epäsäännolinen työ.joskus otan unilääkeitä kun en viiti noita pistelyitä seurata,onko teillä joitakin konstejä noiden tummien hahmojen nousua vastaan??
häirintää sängyssä
peka
682
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
iltapäivällä tai illan suussa happihyppelyä ulkona 1-2h...
Varma auttaminen.
Leikaa kisan kynet!
jonkinverran auttaa,mutta usein parin kolmen tunnin jälkeen jokin hahmo nousee ja herättää kovaan piikittelyyn.hahmot ovat niin ihmeellisiä että pystyvät esim kynsien väliin pistellä tai esim avaamaan takapuolen aukkoa jolloin varmaan herää,usein selvästi peräsuolen aukon avaavat ja varma herätys ja kova ärsyyntyminen tulee.
ja kissa ei raavi minua ollenkaan.on hyvin siisti ja opetettu kissa.
Lakkaa homoilemasta niin ei kukaan availe enää nukkuessasi peräaukkoasi!
jotkut amerikkalaiset esim armeijan johto pystyy häiritsemään ihmisiä alhaalta päin esim pistelemällä,kokeiltu esim sota toimissa häirintänä välimatka voi olla tuhansia kilometrejä ja voidaan päästä toisiin ihmisiin kiinni tai häirintään ,pieniä ihovaurioita voidaan tehdä,mutta ei ole soveltunut sodankäyntiin nähtävästi,asiaan perehtynyt kenraali.