Luulen että sä vaan

tekydyt ujoski vai oletko sä sitä oikeasti vai oletko sä varattu?
7178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mä koskaan tekeydy miksikään.
Ujostuttaa eräs henkilö, on niin houkuttava.

Äänestä
  • Toi on aika rehellinen vastaus oli se kenelle tahansa.

    Äänestä

En ole varattu,enkä varsinaisesti ujokaan. Henkisesti huonossa kunnossa vaan.

Äänestä
  • Et ole. Mulla on eri tietoa.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Et ole. Mulla on eri tietoa.

    Eli et oles

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Eli et oles

    s

    Äänestä

uskoa ettö se on sä ja tosissaan mun kaa.. tälläinen olen ujo kyllä mutta joskus yritän peittää sitä ja olla edes jotenkin äijä niinku miehen kuuluu..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loppuis jo kirjoitti:

tekydyt ujoski vai oletko sä sitä oikeasti vai oletko sä varattu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu