onko Riikka

Manner nyt Pakarinen?
4219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ottanu tyttönimen takaisin.

Äänestä

Noin vähänkö sinä asioita seuraat? Lue nyt edes IS ja IL uutisia, jollei tule printattua mediaa. Ei niitä täältä 24 palstalta kannata kysellä. Täältä tuskin oikeata tietoo saat. Joku kuitenkin pastaa sinulle vastaukseksi persujen Tinurin, Pekan ja Terhon sivuja ja vapaamuurari roskaa.

Äänestä
  • En minä Riikkaa seuraa ollenkaan! Sattui vain silmiini toisen jutun yhteydessä ja kuvakin oli. Siksi vähän varmistelin. Ikinä en unohda kun pääsi europarlamentiksi ja oli raskaana (ensimmäinen lapsi). Petti totaalisesti äänestäjiään. Onneksi minä en silloin häntä äänestänyt, mutta paha maku jäi. Ja siitä sitten seurasi se, että en koskaan äänestä mihinkään lapsentekoiässä olevaa naista. Saattaapi olla raskaana. Joko miestä tai vanhahkoa naista!
    Ei lapsen synnyttyä voi asioita hoitaa täyspainotteisesti!

    Äänestä

Sama täällä. Seuraavissa vaaleissa ääneni saa joko mies tai vanhahko nainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mennyt naimisiin? kirjoitti:

Manner nyt Pakarinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu