Olen lessu ja minut on pakotettu naimisiin pikkuserkkuni kanssa. Pitää alkaa lisääntymään. 10 lasta kuulema pitäisi vähintään tehdä. Iältäni olen vasta 18v ja tuore mieheni panee minua paksuksi joka ilta vasten todellista tahtoani.
Onko täällä muita lestoja?
9
230
Vastaukset
- huoh...
Provoa taas pukkaa;((
- lessun lessun lessun
Jaa-a, no kivat sulle. Yritä nyt edes nauttia niistä panoista. Vai paneex se sua peräreikään? Auts.
Huono provo.- onnea. sulle
ei taida porukka tietää lestoista. monilla noista ikäviä elämän tarinoita ja kukaan ei tee mitään. sukurutsausta jne. jotkut perheet elää 40 luvulla edelleen. sopu liittoja ja pakko liittoja myös.
käytä salaa e-pillereitä ja yritä lähteä pois. voithan laittaa illasta nukutus tapletin puolisollesi, että ei herää kun lähdet. - qwevg
onnea. sulle kirjoitti:
ei taida porukka tietää lestoista. monilla noista ikäviä elämän tarinoita ja kukaan ei tee mitään. sukurutsausta jne. jotkut perheet elää 40 luvulla edelleen. sopu liittoja ja pakko liittoja myös.
käytä salaa e-pillereitä ja yritä lähteä pois. voithan laittaa illasta nukutus tapletin puolisollesi, että ei herää kun lähdet.No ei kenenkään varmaan tartte olla lesta. Itse he valintansa tekevät. Onhan se vaihoehto myös lähteä liikkeestä.
Sopu ja pakkoliittoihin en usko, koska lestojenkaan ei ole pakko mennä naimisiin, vaan naimattomuus on myös sallittua. Enemmän olisin siinä suhteessa huolissani tiettyjen maahanmuuttaja ryhmien tytöistä.
- provoa pukkaa?
Jollakin ei ole huumorintajua.....?
Vähän sama juttu, kuin koulukiusaajien hirveä loukkaantuminen, jos heistä tehdään pilaa. ;)
No jatkan tässä höperöistä välittämättä, odotuksen toivomista :)- pornoa pukkaa
Jos olet ap, niin ethän sä varmaan oikeasti mitään odotusta toivo, jos kerran miehesi panee sua paksuksi joka ilta vasten tahtoasi? Toivot oikeasti ettet ala odottaa.
Provoilet edelleen. Sorry. - provoa pukkaa?
pornoa pukkaa kirjoitti:
Jos olet ap, niin ethän sä varmaan oikeasti mitään odotusta toivo, jos kerran miehesi panee sua paksuksi joka ilta vasten tahtoasi? Toivot oikeasti ettet ala odottaa.
Provoilet edelleen. Sorry.Siis ap:llä ei ole huumorintajua ;) Tyyppi höperehtii omiaan minkä kerkeää.
Mulla sitä riittää rutkasti, ja odotusta odottelen :)
- just joo vaan
Minä seurustelin aikoinaan pikkuserkkuni kanssa, enkä ole lesta.
- höhjäjjkä
Ei ole pakotettu naimisiin, eikä lapsiakaan ole vielä (kummatkin yli 30v).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla6822637Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,311326- 1121205
Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki121175Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2461064- 93985
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k105939Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?102898Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50779- 64761