Annille

Hei,mitä näkyisi minulle tälle vuodelle, vasta olen muuttanut "omilleni" pitkän suhteen jälkeen, tuleeko työtä, rakkautta?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tulee opiskelua, sen myötä kavereita. Loistokas ura vielä edessä sinulla kunhan käytät sitä päätäsi ahkeraan.

Sulhoja tulee kyllä sinulle tyrkylle ihan kiitettävästi vielä, valkkaat kauan ja hartaasti ja hyvän saat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaila2 kirjoitti:

Hei,mitä näkyisi minulle tälle vuodelle, vasta olen muuttanut "omilleni" pitkän suhteen jälkeen, tuleeko työtä, rakkautta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu