Hotelli puerto azul

onko kukaan ollut kyseisessä hotellissa? siellähän on internet yhteys maksua vastaan (3€/tunti?)...:| ja yhteys vain siinä hotellin aulassa? eikö sitä tosiaan ole huoneissa? ja jos on ostettuna all inclusive niin onko netin käyttö siinä rajaton?
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Me olimme siellä 2 vuotta sitten, mutta nettiasioita ei tullut mietittyä (ihana olla kerrankin ilman elektronisia laiiteita). Meillä oli all inclusive, mutta ei ainakaan silloin ollut mainintaa, että siihen olisi kuulunyt netti.

Äänestä

Hei !
Olin yhdessä hotellissa ulkomailla, en muista kyllä missä maassa, mutta siellä oli faksi !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maikkuuu kirjoitti:

onko kukaan ollut kyseisessä hotellissa? siellähän on internet yhteys maksua vastaan (3€/tunti?)...:| ja yhteys vain siinä hotellin aulassa? eikö sitä tosiaan ole huoneissa? ja jos on ostettuna all inclusive niin onko netin käyttö siinä rajaton?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu