Hyvä idea

nwo ja agenda 21

Mieleeni tuli hyvä idea. Ajattelin kertoa sen teillekin.

Meitä kun on tässä maailmassa jo ihan liikaa ja väestön kokoa olisi syytä rajoittaa, niin eikös siinä olisi ideaa, että sektioiden yhteydessä hoidettaisiin samalla kertaa naisen pakkosterilointi? Nainen itse ei sitä edes huomaisi. Eipähän vain tulisi enää jatkossa raskaaksi ja syntyvyys alenisi.

Toki myös alateitse synnyttäneiden synnyttäneiden jatkolisääntymiseen voitaisiin vaikuttaa huomaamattomasti. Niille joiden alapäätä joudutaan ompelemaan heti synnytyksen jälkeen enemmän, voitaisiin asentaa siinä samalla huomaamattomasti kierukka. Kun on puudutukset päällä niin eihän sitä huomaisi.

Tässäpä ideaa synnytyssairaaloille. Varokaa vain synnyttäjät, väestönkokokontrolli tulee vielä ettekä tiedä, kuka ja milloin joutuu sen kohteeksi.

0

85

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Alle 15 oli

        Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
        Vimpeli
        89
        2628
      2. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

        Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
        Maailman menoa
        203
        1658
      3. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

        Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
        Ikävä
        116
        1600
      4. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

        Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
        Suomalaiset julkkikset
        41
        1461
      5. Olen miettinyt pitkään miksi hän ei uskalla

        Hän kyllä yrittää tiedän sen ja olen yrittänyt olla helposti lähestyttävä ystävällinen lempeä jne. mutta silti hän yhä v
        Ikävä
        64
        1222
      6. Juhannusterveiset kaivatulle

        Onko teillä yhteisiä juhannuksia vietettynä ja millaista juhannusta viettäisit kaivattusi kanssa juhannuksena 2025? 🌻
        Ikävä
        76
        1005
      7. Kaupunki osti Absin

        Nyt vaan yrittäjiä kaivataan
        Haapavesi
        56
        969
      8. Sä oot kyllä

        Aika erikoinen nainen
        Ikävä
        45
        867
      9. Rakastan sinua

        Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
        Ikävä
        63
        849
      10. Millaistakohan

        Sun kanssa suhde olisi?
        Ikävä
        61
        835
      Aihe