N>N

Mulla on mies, en siis tarvitse sua silleen jos oot luullut.
892
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

nautit varmaan kun ihmisiltä menee yöunet, toivon kuolemaasi..

Äänestä

minnekkä päin laitat?

Äänestä

en ikinä toivoisi kenenkään kuolevan. Miten niin kusettaja? ja minkä takia sulla yöunet menee? en ihan ymmärrä. En edes tiedä että oisit musta kiinnostunut.

Äänestä
  • no joku ajatushan sulla on pakko olla hänen kiinnostuksestaan, kun tänne kirjoittelet?

    Äänestä

Ihan kaverina vaan. Saa kai sitä kirjotella.

Äänestä
  • ikävöitkö häntä? Tietääkö hän et sulla mies on?

    Äänestä

En minä oo mitään luullut. Luulin että sinä oot luullut. Mullakin on mies.

Äänestä

Et sitte voinu myöntää viimotteeks ku puhuttiin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että kuvittelisin kirjoitti:

Mulla on mies, en siis tarvitse sua silleen jos oot luullut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu