Lesbot valtaa palstaa (ällöä, yöh)

ja näköjään muutenkin omistuiseksi mennyt meno. Vallan. Eipä tarvi lukea mitään.
1498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Aivan

Äänestä

mut ois kiva olla joskus mukana ;)

Äänestä

Hahhaha vttu mikä juntti olet! Säälittävä.

Äänestä
  • palsta on täynnä ahdasmielisiä juntteja!!

    Äänestä

onko hyvä?

Äänestä

Kyllä minä lesbovideon katson gay-pornin sijasta anytime, anytime...

Äänestä

Kai lesbotkin saa ikävöidä, muutenkin täällä aika "värikästä" sakkia eli tuskinpa kellään vara arvostella muita. Se se vasta junttia, jos kaipaa ymmärrystä omalla "erilaisuudelleen" ja on sitten itse suvaitsematon ;)

Äänestä
  • Ei minua haittaa jos joku ei pidä homoseksuaaleista, eli suvaitsen kyllä ns. homofoobikot, mutta jos se ilmaistaan tyyliin hyiii ällöö yök, niin voin sanoa että juntti mikä juntti! Ja sitäpaitsi itse olen hetero eli en ole sinun tarkoittama "erilainen"

    Äänestä

  • H3 L1 kirjoitti:

    Ei minua haittaa jos joku ei pidä homoseksuaaleista, eli suvaitsen kyllä ns. homofoobikot, mutta jos se ilmaistaan tyyliin hyiii ällöö yök, niin voin sanoa että juntti mikä juntti! Ja sitäpaitsi itse olen hetero eli en ole sinun tarkoittama "erilainen"

    No en kyllä tuolla "erilaisuudella" tarkoittanut homoja/bissejä, vaan meitä muita "hulluja" täällä palstalla ;) sorry epäselvä viestintäni...

    Äänestä

hakea rakkautensa sieltä mistä se parhaalta tuntuu, olemalla joko lesbo, homo tai hetero. Ei ne lesbot ja homot ketään tule vonksimaan, antavat varmasti olla rauhassa, joten annetaan mekin olla heidän ihan sitä mitä ovat, sillä mekin saamme olla sitä mitä olemme.

Äänestä
  • Tietynlainen rakkaus on väärää rakkautta.

    Äänestä

En valtais, jos osaisin joskus rakastua rumaan rekkalesboon, mutta ei auta kuin haaveilla ns. "oman tasoisesta" kumppanista. Saa kai lesbokin sentään haaveilla vai pitääkö nekin ajatukset pitää tiukasti oman pään sisällä ettei vaan ärsyttäis heteroita?

Äänestä

On noi lesbot kyl ällöjä, tietysti runkkaan vain lesbovideoilla, mutta oikeassa elämässä tulee oksennus.

Äänestä
  • Mäkin runkkaan lesbovideoille ja tuhmille ajatuksille kauniista naisista. Miehet ja rekkalesbot ei vaan kiihota. Hyi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


perussuomalainen! ;D kirjoitti:

ja näköjään muutenkin omistuiseksi mennyt meno. Vallan. Eipä tarvi lukea mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu