palautteista

ei muuten mee palautteet läpi länkkärissäkään jos koskee piipertäjien kamuja.sananvapaus on ku pohjois-koreassa
155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Viestisi on sensävyinen ettet mitään sananvapautta edes tarvitse saati ansaitse. Pelkkää rähjäämistähän sinä taas yrität. Anna tulla tänne vaan niin vastataan asianmukaisessa sävyssä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ääri kommari kirjoitti:

ei muuten mee palautteet läpi länkkärissäkään jos koskee piipertäjien kamuja.sananvapaus on ku pohjois-koreassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu