Ensi viikolla maspalomasiin. Onko vinkkejä, mistä polkupyörä huokeimmin vuokralle parin viikon ajaksi?
polkupyörä?
citybike
3206
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Pääkadun varrella on joku lafka joka vuokraa fillareita. Perus mankeli oli muistaakseni 4€ per päivä. Siis sellainen vaihteeton paska. Jos vaihteita haluaa niin lienee semmoset 7 euroa per päivä. Lafka on siinä kun menet rannalle päin siittä kuparipannun ja mummolan risteyksestä. Siinä oikealla puolella.
Faro2 ostarissa on vuokraamo, Happy Biking lahella Ifa Intern.hotellia Inglesissa,Free Motion Sandy Beach hotellin alakerta...lahella dyynien alkupaata...kypara paahan
Alkuperäinen kysyjä kysyi mistä huokeimmin fillari vuokralle. Ne Faro kakkosen vuokraamon hinnt on pilvissä. Joskus olen niitä ihmetellyt kun ennen siellä päin asuin. Paria kymppiä per päivä ja sellaista.
Kilpapyörästä sellaita varmasti pyydetään mutta ihan parusmankelista 20 on mielestäni liikaa. Semmoisen kolmevaihteisen saa jo 7 eurolla per päivä.