tän ikävöijän täytyykin pistää tänään..

Puhelin panniin illalla ;) etten vaan soita tai viestittele pienes maistis. Siit ei kuitenkaan tulis kuin mielipahaa kaikille osapuolille :( miks tän pitää olla näin tuskallista ja vaikeeta.. aaaaaahh!!!! tekis niin mieli vaan huutaa tän kaipuun takia..
597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ketä kaipaat ja mistä? :)

Äänestä
  • Tiedän että en häntä täältä löydä mutta yhtä varattua j.tä varsinais-suomesta. Niin ja siis miestä..

    Äänestä

Huuda vaan. Anna tulla !!

Äänestä

Kääniääliötekstareita....

Äänestä
  • Sitäpä juuri pelkään :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oivoijavoi kirjoitti:

Puhelin panniin illalla ;) etten vaan soita tai viestittele pienes maistis. Siit ei kuitenkaan tulis kuin mielipahaa kaikille osapuolille :( miks tän pitää olla näin tuskallista ja vaikeeta.. aaaaaahh!!!! tekis niin mieli vaan huutaa tän kaipuun takia..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu