C-mersu kiinnostaa - minkälaisia vikoja?

vm 2008 ylöspäin ja alle 100tkm ajettua katselisin, ei ihan 2011 vm ylöspäin koska hinta pomppaa korkealle. Automaattia katselin, suht edullisia vähänajettuja yksilöitä näyttää olevan, siis minkälaisia vikoja voi olla kun sellaista on hankkimassa?
0893
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


C-mersuKiinnostaa kirjoitti:

vm 2008 ylöspäin ja alle 100tkm ajettua katselisin, ei ihan 2011 vm ylöspäin koska hinta pomppaa korkealle. Automaattia katselin, suht edullisia vähänajettuja yksilöitä näyttää olevan, siis minkälaisia vikoja voi olla kun sellaista on hankkimassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu