Kai jokainen joka tänne kirjoittaa Tuksusta, tietää ja varsinkin ymmärtää kirjoittavansa sairaasta ihmisestä, joka tarvitsee apua?
Olisikin kiinnostavaa tietää miksi joku reppana otaan noin omaksi ja eletään yhteisöllistä "Tuksu-elämää", onko tosiaan niin, ettei teillä ole muuta?
Olisikin kiinnostavaa tietää miksi joku reppana otaan noin omaksi ja eletään yhteisöllistä "Tuksu-elämää", onko tosiaan niin, ettei teillä ole muuta?
Vastaukset 6
Vanhimmat
No voi
Joo ei ole muuta, tämä on ollut viihdettä vuodesta 2008.
Koitas vähän kahlatatäällä, ihan turhaa alottaa uusi ketju. Kaikki on luettavissa JO !
Kiinnostunut
Eihän näillä palstan reppanoilla ole elämää ilman Tuksua.
The Tukiaiset ovat parasta viihdettä online.
Voi vittu näitä "Johanna tarvitsee apua"horinoita. Se ämmä ei halua muuta apua, kun viina-ja raha-apua. Ei tollaseen enää avut uppoa. Varsinkin jos pitäis ihan ite tehdä jotain. Tää katkolle menokin on vaan sitä, että kukaan ei enää uskalla myydä sille pillereitä ja tuli vähän paha olo. Sen persoona on niin häiriintynyt, et ei auta mikään.
On tainnut periytyä se skitsofrenia.