Olen nyt tullut siihen tulokseen että rahalla siitä ei eroon pääse eikä autoliikkeet sitä halua. Ajettu 234t. VM 2005. Täysi pasca. Kaikki viat löytyy joten en ala luettelemaan. Viininpunainen. Vaaleat nahat. Saa noutaa hki alueelta ihan milloin vain. Vakuutukset ei ole voimassa. Laittakaa viestiä.
annan jaguarin ilmasiksi S-type 3litranen bensa
5
599
Vastaukset
- Mersu-mies
Voin tulla hakemaa jos pistät 7500 euroa tililleni, muuten en tuohon romuun koske.
- Jag s-type
Voin ostaa ajovaloumpiot sulta pois jos päädyt myymään varaosiksi.
Laita viestiä. - kalliita vikoja
Voisin ottaa siitä keulilta sen merkin.
Se symbolisoi ylevää, brittiläistä arvokkuutta, joka onkin todellisuudessa vain silmänlumetta.
Jaguar - Kissa joka seisoo huterasti jaloillaan.
Jaguar - Englannin vastine itäautoille.
On sääli, että moiselle romuautolle on annettu kaunnin kissaeläimen nimi. - haen paaliin
Voin tulla hakemaan.ilmoita osoite ja haku aika.vien paaliin.
- kunnet rahaa saiskaa
"annan jaguarin ilmasiksi S-type 3litranen bensa"
Sen verran tottakin varmaan, että annat ilmaiseksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622582Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999869Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.547748Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va1026529SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936237Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675851Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615340Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515243HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1244890Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074584