maksulliset tytöt alanyassa

Kuulin että alanyassa on baareja joihin tytöt tulevat illalla, ja kun menet baariin niin tulevat neuvottelemaan hinnasta ym.tietääkö joku baarien nimet.
11597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"Kuulin että alanyassa on baareja joihin tytöt tulevat illalla, ja kun menet baariin niin tulevat neuvottelemaan hinnasta ym.tietääkö joku baarien nimet"

Olen kyllä suostunut ilmaiseksi jos oikke nätti fikka on tullu vonkaamaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


maksupipari kirjoitti:

Kuulin että alanyassa on baareja joihin tytöt tulevat illalla, ja kun menet baariin niin tulevat neuvottelemaan hinnasta ym.tietääkö joku baarien nimet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu