lentokoneiden kuulokkeetb !

moikkka !Käykö tuiflyltä ostetut lentokone kuulokkeet thomas cookin koneisiin ? Kiitos vastaajille ! :))))
6264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Käyhän ne, mutta silti Thomas Cookin lentoemot veloittavat sulta viihdemaksun.

Äänestä

En osaa yhtään sanoa. Ei ole mitään tietoa.

Äänestä
  • sen verra o tietoo ett lentokoneiden kuulokkeetb kuuluu aiva muule palstale ku tänne

    Äänestä

  • Etkö sinä urpo nyt vaan voi olla kuittailematta jokaista ketjua noilla tyhmillä kommenteillasi.

    Äänestä

  • prc kirjoitti:

    Etkö sinä urpo nyt vaan voi olla kuittailematta jokaista ketjua noilla tyhmillä kommenteillasi.

    En osaa sanoa tuohonkaan mitään. En tiedä.

    Äänestä

Kyllä Tuiflyn kuulokkeet käy Thomas Cookin lennoilla, ja niitä saa myös käyttää. Ja jos ei käy, niin niihin on koneessa myytävänä sopiva liitäntä (5€), niin sitten ainakin käy. Itse juuri pari viikkoa sitten kuuntelin Tuiflyn kuulokkeilla Cookin lennolla Inglesiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lomanodottaja1 kirjoitti:

moikkka !Käykö tuiflyltä ostetut lentokone kuulokkeet thomas cookin koneisiin ? Kiitos vastaajille ! :))))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu