heei

Suvia ikävä, mä haluaisin jutella sun kanssa. :) ihan joutavia.
553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Noh laita hälle tekstari ja sovi treffit huomiselle. :)

Äänestä

:) rakastan sua. En usko että tiedät sitä. En tajua miksi meidän välillä on telepatiaa, tästäpä varmaankin arvaat kuka olen.

Äänestä
  • Arvaan. Teeppäs NYT jotain.

    Äänestä

  • Mahdotonta sanoa kuka olet vaikka kuinka arvaisin. Voi vain mielessä arvailla ja luoda kauniin mielikuvan. :)
    Laita se viesti suoraan.

    Äänestä

:')

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pantera kirjoitti:

Suvia ikävä, mä haluaisin jutella sun kanssa. :) ihan joutavia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu