pitkästä aikaa vapaa vkloppu tulossa,ei siis töitä.
Mitä tehtäis,oisko ideoita?
Listaappas vinkkeleitä,tulen illasta lukaisemaan :)
Morjens-----> puita hakkaamaan nyt.
Mitä tehtäis,oisko ideoita?
Listaappas vinkkeleitä,tulen illasta lukaisemaan :)
Morjens-----> puita hakkaamaan nyt.
Vastaukset 9
Vanhimmat
kysy multa oikeesti,en vastaa täällä!!
Mitähän tuota tekisi. Sori, mietin näin yleisesti. Varmaan pitäisi käydä vanhempia morjenstamassa lauantaina.. Ovat ikävöineet taas niin paljon, hassuja kun ovat :)
Toisaalta tekisi mieli nollata kivastikin päätä. Ehkä jo tänään voisi vähän juoda viiniä.
Puunhakkuu on kivaa puuhaa näin pakkasella, tulee lämmin. Eihän mulle tuo sun viesti, kerro toki sille, että lämpöä piisaa, koska halkoja on!
Mulla ei muita vinkkeleitä, tässä oli kaikki mitä sain kakistettua suustani :)
Tehdään vaan jotain kivaa, kun ensin kaadat tuon aidan. Laitetaan vähän "pökköä" pesään, kun on niin kylmä. Saunotaan ja... kyllä siinä lämmin tulee.
Olishan se vaan mahtavaa kun saisi vietää aikaa sun kans. :) Ei sillä tekemisellä sit niin väliä oo. Paljonhan niitä juttuja ois mitä ois kiva yhdessä tehdä :)
Jos sulle käy,niin sun luona ois kiva olla koko viikonloppu ja tehdä kaksistaan kaikkee mahtavaa :) You know ;) Ja kyllähän me aina kaikkee hauskaa keksitään,eiks vaan ;)
T: eräs vaalea tytsy P-K:sta :) siis idästä :)
Klapeja pitäis hakea kuorma. Saiskos sulta?
niin mä voin tulla vaikka klapittelemaan sun kanssa...mut kyl meil tekemistäki riittäis!
Jos olisit hän, viikonloppu olisi puuhaa ja puuhommia täynnä. Käyttäisin häntä hyväkseni ja se riemu olisi molemminpuolista.