Olet mies

juurikin sellainen, että voisin antaa sulle koko elämäni ja se olisi viisain tekemäni päätös.
3171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sitä hälle, jokainen sekunti vie sua poispäin hänestä..

Äänestä

Usein miettinyt samaa.

Äänestä

No näin aluksi setä haluaisi ihan kunnon vanhanaikaisen suihinoton. Enpä tota ole käynyt suihkussa nyt viikkoon mutta sillähän ei ole väliä kun nii ikävöit minnuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kay. kirjoitti:

juurikin sellainen, että voisin antaa sulle koko elämäni ja se olisi viisain tekemäni päätös.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu