Homma hoituu Karstulassa

Kyllä on taas ladut ja yms. hoidettu hyvin täällä Karstulassa. Kiitoksia kaikille, jotka hoitavat tämän alan hommia!
194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moottorikelkalla vetelevät kai niitä, jyrsijä perässä, onkin aika hyvät kelit hiihdellä, minäkin joskus nuorena hiihtelin kympin lenkkiä, isäntä taitaa joskus käydä kanssa urheilemassa välillä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hiihtäjä kirjoitti:

Kyllä on taas ladut ja yms. hoidettu hyvin täällä Karstulassa. Kiitoksia kaikille, jotka hoitavat tämän alan hommia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu