"create table me as"

"select t.nimi "kuka",'
6176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ounou, nyt suhteetkin alkaa tietokannasta ... no mikäs siinä jos tietokoneet toisistaan tykkää, tai eihän siinä mikään muutu koska niinhän se tavallaan nytkin on ;)

Äänestä
  • Siihen nyt olisi pitänyt vielä laittaa not exists... Jäi vähän vajaaksi. :)

    Äänestä

  • pettäjät ei tiedä mitä rakkaus on
    älä ota sellaista takaisin

    Äänestä

Kenenkään ei kannata ottaa pettäjää takaisin. Minä en ottaisi.

Äänestä
  • Me ollaan molemmat tietääkseni ihan vapaalla jalalla kulkevia, joten ei olla voitu ketään pettääkään ja toisekseen aloitus meni miehelle, jolla tuskin on tulkintavaikeuksia tuon kanssa. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sql query kirjoitti:

"select t.nimi "kuka",'

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu