Voisitko katsoa minulle myös miten 2014 menee. Olis muutto ja nuori rakkaus, raskas työ. Vaalempi eronnut nainen.
Tuntijasi
3
125
Vastaukset
Hei
voin katsoa, mutta ajoista en puhu. niitä ei mnulle ole olemassakaan - on vain tapahtumia ja energioita.
entisellä miehelläsi ei mene hyvin, hän ajattelee menneitä paljon. toki ero on selvä, niin on sinun kannaltasi hyvä. samoin näen lapsen, jonka odotus on sinulle pitkää piimää, et meinaa jaksaa uskoa todeksi, että todellakin saisit oman ihanan lapsen. se oli yksi suuri kääntökohta elämässäsi.
et ole enää se nainen, mikä ennen olit. olet muuttunut paljon, olet kypsynyt. sinulla onnistuu moni asia hyvin, etenkin työasiat. on mahdollista että vaihdat työtä, kun se mahdollisuus kolkuttaa ovelle kannattaa ehdottomasti suostua. ei sinun tarvitse sitä kummemmin etsiä, se vain tulee.
rakkaus näyttää positiiviselta, jaksa vain uskoa itseesi ja kaikkeen siihen hyvään, mitä saat. onhan oma panoksesikin suuri.
menisit mielellään uudestaan naimisiin ja uskon, että niin käy.
nähdäkseni saat vielä lapsen. jokatapauksessa tämä lapsi, joka tulee elämääsi, on erittäin tärkeä osa elämääsi. tyttölapsi.
tämä tyttö tekee keksintöjä.
muutto on raskasta työtä, niinhän se aina on. vanhempi mies sohlaa asioita, ota häneen välimatkaa jos voit, vaikka hän hyvää tarkoittaakin. muutto maksaa rahaa ja siihen tarvitaan apua, mutta kyllä sinä siitä selviät. ota mieluummin nuorempaa väkeä apuun, vanhat ovat vain tiellä.......
t. Keskiyö- Raskasta
Voi tuhannet kiitokset. Kyllä näit niin hyvin mun elämän. Ex on takana. Lapsi poika on ja olen todella huolissaan hänestä, oma koti hänellä nyt ja töitä. Millainen mies näet minulle vielä? Haaveilen häistä vielä, vaikka ikä on, ehkä hänellä on tytär? Kiitos kun katsoit.
- kuunpoika
Hei,raskas viime vuosi takana,ero tuli vaikeita asioita oli muitakin ja jaksamista on tosiaan ollut..näetkö valoa tunnelin päässä hetkeen mulle...tv platini
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy465480Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää2395456Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas2292944Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 171442464- 692091
- 701860
- 2101749
Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus
Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,581409Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1871379Martina tienaa itse rahansa
Ei tarvitse anella elättäjältään rahaa, ruokaa ja laukkuja.3451281