Sinun pitäisi olla nytkin

minua hoitelemassa...ajatukset käyvät taas vilkkaina ;)
8227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

että palstamiehet hoitelevat sinut kohta täällä.

Äänestä

hänen pitäs kyllä ehdottomasti olla mun luona!! pitääki kysästä ku täällä ei auta huudella...

Äänestä

joo tiefän kyllä ketkä musta tykkää

Aina koirat koiran tuntee

Äänestä

pistetäänkö isompaa vaihdetta silmään niin lähtölaskenta voi alkaa!

Äänestä

Voisin tullakki. Viime kerrasta onkin jo aikaa, kun sut hoitelin :)

Äänestä

Imemässä, ketarat levällään loikoilemassa. Joo joo mut ku se ei halunnut.

Äänestä

palvelukseen ellei vakio-hoitoa löydy jo?

Äänestä

haluat? innostuneena sonnina vai herkempänä poikana mut innostuneena kuitenkin va millanen se sun ihanne ??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


you know.. kirjoitti:

minua hoitelemassa...ajatukset käyvät taas vilkkaina ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu