kestetty tämäkin talvi luojan kiitos. Helmikuu 28 päivää, kun vielä jaksetaan, niin sitten voidaankin alkaa kuullostelemaan joko kuuluu ti-tyy..
Muistattehan palstalaiset ottaa nyt niitä vitamiineja se, kun on sellanen juttu, että viikatemies riehuu keväisin etenkin vanhemman väen kimpussa ja niiden jolla on jo joku sairaus valmiina, tulehdus tai joku sen sorttinen... Sehän olisi hirveän ikävää jos joku teistä lahjakkaista kynäilijöistä jäisikin saapumatta ja jokapäiväiset haista V..... terveiset jäisivätkin jonain päivänä saamatta.
Taas on kohta
kevättä rinnassa
1
115
Vastaukset
- siel tärkeint.
Muistitha panna sähkärinä tai kommenttinna plokiin. Etenski allerkisille .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 94904
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt53824Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61778Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa141678- 65655
- 78521
- 39488
- 40476
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto86467Olit kyllä niin
Tunnekylmä lopussa että ei ole paluuta enää niihin rakkaudentunteisiin joita joskus koki44467