Tucson

Misää 2,7L Tucson viipyy? Olen kiinnostunut autosta mutta haluan V&nen ja automaatti.
1745
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Juu mäkin haluaisin diisselin automaatilla ja kysyin sitä niin automyyjä sano ett niitä kyllä tuodaan suomeen kokoajan kaikkia malleja mutta ne muut mallit menee suomen maahantuojan kautta baltiaan jonne se on perustanut myynnin(latvia ja liettua).

En kyllä ymmärrä miks niitä ei voi suomessakin myydä ku niitä kuulemma on maassa....muualle vaan menee suomen kautta :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mike kirjoitti:

Misää 2,7L Tucson viipyy? Olen kiinnostunut autosta mutta haluan V&nen ja automaatti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu