Montako siinä joukkueessa pelaa?

Montako Supsin edustusjoukkueessa pelaa?

Poijat voisi tulla tänne pelaamaan, siivoomaan joukkueen voimin treenien välillä.
275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kertokaa supsin pelaajille että täällä olisi töitä. Sieltä varmaan löytyy hyvää joukkuehenkeä.

Äänestä
  • Täällä on jo valmiiksi joukkuehenkeä, mutta lissäkin mahtuu rehtejä putsaajia...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tervetuloa kirjoitti:

Montako Supsin edustusjoukkueessa pelaa?

Poijat voisi tulla tänne pelaamaan, siivoomaan joukkueen voimin treenien välillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu