Kysytäänpä Kataiselta-onko Vanhustenhoidossa -

Sivistysvaltio? Entisenä hoitajana ja nyt seurannut läheiseni hoidossa,niin
kaukana siitä...
Minne rahat menee? Eihän vaan maailman matkoihin?
255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En ole huomannut ettäKatainen olisi ollut täällä kirjoittelemassa.
Eikös nuo ole niitä sotu sosdemien heiniä, niitäkään ei ole täällä ainakaan nimellään ollu kirjottelemassaa

Äänestä

Oletko vielä ihan työelämässä hoitsu 67v? Meinaan, että tietää valita ehkä toisen paikan tulevaan kremppaan. Tietenkään ei mitään kokemusta vastaa oo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoitsu 67v kirjoitti:

Sivistysvaltio? Entisenä hoitajana ja nyt seurannut läheiseni hoidossa,niin
kaukana siitä...
Minne rahat menee? Eihän vaan maailman matkoihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu