Kauniskasvoinen Lothar

Lotharilla on sirot kasvot mieheksi, mutta aika julmettu tykki haarovälissä!
567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Narsisti vajakki aloittelee nyt tällaisia, koska toisessa ketjussa naurettiin tuon vanhan rumiluksen pärstää. :DDD

Itsehän kuvansa tänne linkitti. Ei luulisi pentuja vähääkään kiinnostavan. Rumempaa ukkoa saa etsiä!

Äänestä

Pää kuin mätä muna.

Surkea kalju armeijaraakki Savosta.

Äänestä

Mikään ei ole helpompaa, kuin tehdä dissareihin purevia lotikka-aloituksia.
Joku kai niistäkin ilonsa saa.

Samaa vajautta nyt parina päivänä ilmenneen vatasbuumin kanssa. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iinukka kirjoitti:

Lotharilla on sirot kasvot mieheksi, mutta aika julmettu tykki haarovälissä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu