bosse

laitatko yhteystietosi?
2217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla on varastossa tällä hetkellä sekä etu että takaovet.Ovat peräisin purkuautosta joita olen saksasta tuonut.Värikin sattuu olemaan valkoinen,ovat vuosimallista -89.Onko sinulla kapealla kylkilistalla ne ovet vai muovihelmoilla?.On meinaan molempaa mallia tarjolla.Myyn tarjousten perusteella,eli asialliset tarjoukset tälle palstalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sleeds kirjoitti:

laitatko yhteystietosi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu