Syy miksi haluan sut

Älä luule että haluaisin mitään siitä sun kaverista. Kivalta seki vaikuttaa mut ei oo sä. n->m
11829
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

ennenkuin liian myöhäistä.

Äänestä
  • Ikävä kyllä sen toiminnan on täs kohtaa tultava häneltä..

    Äänestä

Paneskele vaan sen kaverini kanssa.

Äänestä
  • Paneskelut ei kyl oo todellakaan ollu lähelläkään..

    Äänestä

Mä kenenkään kaverin kaa ole paneskellut!

Äänestä
  • ai mä en oo kenenkään kaveri

    Äänestä

Ei kukaan ole kuin sä....

Äänestä

Panee panee.

Äänestä

Kuin konttorissa kerrakseen!:D

Äänestä

Tiedän, ettet ole siitä kiinnostunut.

Äänestä
  • Hyvä juttu, kun vielä olisitki se oikea..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on edelleen sama. kirjoitti:

Älä luule että haluaisin mitään siitä sun kaverista. Kivalta seki vaikuttaa mut ei oo sä. n->m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu