helppoo ei, eri metka tapaus, ärsyttää mut siltikin rakastuttaa niin vietävästi, argh. Sitkeetä on. Mut no, mie en romaaha.
Ei oo
-T-
7133
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Miten niin ärsyttää.:)?
Noh, siten niin ärsyttää että kun ei nähdä ja sit kun nähdään niin ei kuitenkaan nähdä. Tai siis hän ei näe mua, pöh >:( No sitte minuu ei muka jaksa kiinnostaa vaikka kuitenkaan mitään muuta teekään kun kiinnosta. Är-syt-tä-vä. Mutta ihana. Rasittava k*sipää. Tykkään kovasti, aivan sama tykkäileekö minusta, olkoot.
Jonia nilkkaan :-)
:D .... En taida, antaa olla vaan. :)
Oletko nainen vai mies? :)
kuulostaa kakaralta.
Ei se sellanen ole. Tai sit ollaan molemmat, voihan se olla niinkin. Mut eikös sillon kun aikunen ihminen ihastuu, niin taannu teinin tasolle vähän? No mä taidan olla mut sittenpä olen. :)