Kukahan se hullu

on jaksonkadulla vanhoissa postin tiloissa? Äijä tuli paukuttaa päätä, meni muuten lopulta sisälle aika nopeasti. :D
241029
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Se on ho.mo! Semmonen aika pitkä silmälasipäinen ja cocacolapullo harteinen?
Kyttää ikkunoistaan autoja ja räyhää pihalle. Hyvä että heitit sen sisälle.

Äänestä
  • Oli kyllä hinttarin näköinen. Aivan sairas jätkä. Sai kiksejä kun kyylää ikkunastaan, mut nyt sillä on paskat housussa.

    Äänestä

  • no ei sitten ihme kirjoitti:

    Oli kyllä hinttarin näköinen. Aivan sairas jätkä. Sai kiksejä kun kyylää ikkunastaan, mut nyt sillä on paskat housussa.

    sitä kannattaa mennä ärsyttämään, tollaset kyylä kusipäät pitäs viedä sauna taakse. Sinne vain kaikki autoilemaan "sen pihalle"

    Äänestä

kävin katsomassa sitä, seurasin vähän aikaa. Siellä se tutisee ja pälyilee ikkunastaan. Aika mulkun näköinen pelle. Täytyy ottaa siitä kuva seuraavaksi.

Äänestä

Sen verran tiedän että se ukko on Lahden Setan kärkiporukkaa. Oli marssimassa pride-kulkueessakin vinyylihousut jalassa ja peruukki päässä, mikä lien trasvestiitti.

Äänestä

Se käy mesomassa kaikille. Luulee omistavansa koko maailman.

Äänestä

otan selville sen kusipään nimen ja laitan tänne

Äänestä

Lapsoset päässeet äidin koneelle ja aloittaja osaa jo hymiönkin tehdä...
Menkääs nyt kakarat sinne hiekkalaatikollenne lapioidenne kanssa vaikka kakkaa taputtelemaan....

Äänestä
  • lainaaksä sun lapiota, ku oma on rikki ja sulla on jo valmiiksi kakassa.

    Äänestä

Onks tää se joka jo 20 vuotta sitten kulki niissä räikeissä vetimissä? Oli lilaa muovihousua ja värikkäitä kehyksiä rilleissä etc. Sit kantoi milloin mitäkin naisten käsilaukkua, käsi suorana ja etusormipeukalo-otteella.
Jos sama tyyppi niin on joo tosi sairas. Tommonen tapaus kun vaan pahenee vuosien ja vuoskymmenten saatossa.

Äänestä
  • Sama ukko, siel se on jaksonkatu 1:ssä. Kyttää ikkunoista. Kaksoiselämää elää.

    Äänestä

Ilmoitin viranomaisille viesteistäsi joissa tunnistettavan herjausta.

Äänestä
  • Turpa kiinni tollo! Totta joka sana. Toi äijä on tosi agresssiivinen, väkivaltainen narsisti!

    Äänestä

  • ampua pitäs! kirjoitti:

    Turpa kiinni tollo! Totta joka sana. Toi äijä on tosi agresssiivinen, väkivaltainen narsisti!

    Se itse uhkas ampua väärin pysäköijät. On kuulemma asekin töissä mukana. Varmaan poliisia kiinnostaa sekin.

    Äänestä

  • näkijä. kirjoitti:

    Se itse uhkas ampua väärin pysäköijät. On kuulemma asekin töissä mukana. Varmaan poliisia kiinnostaa sekin.

    se hollolan hullu sais pysyy siellä hollolan puolella. tosi v.i.t.t.u.m.a.i.s.e.n näköinen jätkä!

    Äänestä

  • se on kusipää! kirjoitti:

    se hollolan hullu sais pysyy siellä hollolan puolella. tosi v.i.t.t.u.m.a.i.s.e.n näköinen jätkä!

    Hollolassa Ahtialassa hulluja!!!!!

    Äänestä

sehän on ihan sairas. Korkokengissä ja meikissä iltaisin tapaa muita laisiaan transuja.
Tosiaan kaksoiselämää, perhe ei tiedä mitään. Varmaan poikia hävettäis jos tietäis ja akka ottas eron!

Äänestä

Transu-Hansu & Transvestiittivisiitti.

Äänestä

Lahtelainen eli täys sekopaatti!

Äänestä

Kyylää ikkunasta vetää käteen.

Äänestä

Se on Risto. Vanha hinuri ja valehtelija paskahousu.

Äänestä
  • Ai, se vanteenmyyjä huijari? Aika neiti on kyllä.

    Äänestä

Onko näin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nauraja :D kirjoitti:

on jaksonkadulla vanhoissa postin tiloissa? Äijä tuli paukuttaa päätä, meni muuten lopulta sisälle aika nopeasti. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu