win päivittäminen

minulla on nyt käyttöjärjestelmäni win 7 ja päivitän sen win 8,1,mutta joudunko asentamaan ensin win 8 kun ostin pakettin win 8 pro pack? nimisen ohjelman? mistä saan ladattua win 8?
462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Millätavalla ostit Windows 8 version? Netinkautta?

Äänestä
  • verkkokauppasta ostin? ton.pakettin

    Äänestä

  • apu??? kirjoitti:

    verkkokauppasta ostin? ton.pakettin

    Silloin 8.1 päivitys asennetaan Windows 8 asennuksen jälkeen.

    Äänestä

Odota kun tulee stokkan hullut päivät, sielä on w8 levyjä 49,95€ kpl, sitten asennus ja sitten storesta päivitys 8.1 versioon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


apua?? kirjoitti:

minulla on nyt käyttöjärjestelmäni win 7 ja päivitän sen win 8,1,mutta joudunko asentamaan ensin win 8 kun ostin pakettin win 8 pro pack? nimisen ohjelman? mistä saan ladattua win 8?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu