Kaikki

on niin saatanan hankalaa ku ei ole kämppää.
698
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

luona?

Äänestä

joskus lähtee, tsemppiä! Nimimerkki kokemusta on.

Äänestä
  • Miten?

    Äänestä

  • ideaa? kirjoitti:

    Miten?

    töitä ja maksaa velat pois.

    Äänestä

  • Ei lähde. Onhan niitä valoisempia aikoja.

    Ei paljoa löydy motivaatiota. Ei tähän kaikkee voi kertoa.
    Ihmissllä titty on samanlaisia tilanteita, tässä nyt on jotain muutaki. Aika paljonki.
    Itseasiassa aivan vitusti!

    Äänestä

munkin sydän on koditon. tosi hankalaa joskus. pitäis löytää sille koti missä se olis turvassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tahrittuelämä kirjoitti:

on niin saatanan hankalaa ku ei ole kämppää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu