Olemme tässä oivaltamassa

Demarinko päälle haalari ja Oolanniko raha oli taalari?

http://www.youtube.com/watch?v=CF_-ThDLF34&feature=related

Ei saa heitteeille jättää...
461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuota ei oivalla kyllä kukaan. Taijat olla runkulla?

Äänestä
  • Kuka runkulla ja miksi?

    Äänestä

  • Lotta2 kirjoitti:

    Kuka runkulla ja miksi?

    Runkkaus, hyvä harrastus. Etkö nä?

    Äänestä

  • Hei oikeesti! Missä teidän aivot on? Missä mitäppä? Sitäpä sä et osaa vastata kun sun aivot on jalkovälissä. Mitä sun jalkovälissä oleva älykeskuksesi miettii tällä hetkellä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siniristi kirjoitti:

Demarinko päälle haalari ja Oolanniko raha oli taalari?

http://www.youtube.com/watch?v=CF_-ThDLF34&feature=related

Ei saa heitteeille jättää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu