Ei osaa jättää mua rauhaan
joku hullu
t.x
16294
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Exäsikö?
Kuulostaa tutulle. Vaikka me ollaan exäni kanssa ihan väleissä.
Mitä nyt väleissä ollaan, eipä juuri.
6vuotiaan tytön kans kyllä sen exän. Mut toinen uhkaa ja ei jätä rauhaan
Mä olen huumori mielellä nimitellyt itsäni hulluksi. Tuskin minua tarkoitat. Kaikki otetaan aina niin kirjaimmellisesti. On täällä näitä hulluja juu, mutta onko sittenkään. Vaikee erottaa persoona näistä tai muuallakaan.
Olen sillä tavalla hullu, jos rakkautta siksi voi sanoa, epäterveellistä se pidemmän päälle on. Ei tässä muuta kun
Häkkiin apina
No mikä nyt niin on hankalaa vastata enkelit itki tänään. Sinä paha tulet kokemaan mitä on voima!
Enpä oo ollu palstalaisten kanssa tekemisissä.
Kuka puhui palstalaisista? Olet kipeä mut voimaa minussa on teen sinusta kakun!
Vatkaan munias täydella teholla huudat vispilän välissä.
Jätä mut jo rauhaan.
Joku paranoidi-muija kirjoittaa kai, ei tietoa henkilöstä tai suvusta.
en tiedä ikävä muuttu myrskyks.
Kuka nyt kirjottaa ja mitä tähän aikaan yöstä
Huomenta. Mä oon hullu ja näköjään täyspäiväinen sellainen, näin sen näkisin :) , mutta osasin mä jättää hänet rauhaan. Voiko olla niin, että hän luulee jotain palstalaista minuksi (pitää mua hulluna). Noh, voin sanoa, että palsta on siinä tapauksessa tehnyt tehtävänsä.
Tää hullu nousee keittämään kahvit, pakko nousta, niin kauan kun töitä piisaa, mieluummin istuisin nyt jossakin lämpimän tuulen maassa, palmun juurella murjottamassa!,
Ja, voin mä sanoa, hulluudessa on se hyvä puoli ( jos on hullun lailla haaveillut), että on hullu. Viime aikoina olen kirjoittanut kerran tai kaksi päivässä , joten aikamoinen palstapierupirkko olen!
Hyökkään kahvin keittoon
joku hullu myy tori palstoilla.......http://keskustelu.suomi24.fi/node/12036077
Sun kaltaisten ihmisten provoilut on ongelmajätettä.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12037814
ongelmajätettä.