Neumannin exällä Tarjalla uusi mies jo

Nähty läheisissä väleissä kampin kauppakeskuksessa tuntemattoman mieshenkilön kanssa
8324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Anssi se oli

Äänestä
  • Kuvia tästä mysteeri miehestä , löytyykö mistään ?

    Äänestä

Ketä kiinnostaa joku Tarja ja Tarjan pa.not?

Äänestä

Onko Tarja Martina?

Äänestä

Tarja Malmström se bisnes muidu .

Äänestä

Joo, tosi "bisnesmuidu" :D Itkee ja yrittää tehdä Nipa Neumannii mustasukkaiseksi. Molemmat niin säälittäviä.

Äänestä
  • Anssi se on

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oho1 kirjoitti:

Nähty läheisissä väleissä kampin kauppakeskuksessa tuntemattoman mieshenkilön kanssa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu