Salekapakka

Ei ollut eilen yhtään pantavan näköistä naista. Ehkä vika on sport autoilijassa.
10398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Eikö siellä ollu inkkarikylän poikia.

Äänestä
  • Eihän täällä ole salekapakkaa. Heihalooloo.

    Äänestä

Kylälläpä on joku semmoinen.

Äänestä
  • Onko se grilli?

    Äänestä

Salekapakka on se valintatalon pannuhuoneessa oleva homobaari.
Turha sieltä on naisia etsiä. Jos siellä naisia sattuu olemaankin, niin
ei niitä miehet kiinnosta.

Äänestä
  • Jes!

    Äänestä

  • Jes! kirjoitti:

    Jes!

    Tänään salekapakkaan naista, joka on kasvissyöjä, katseenkestävä, hyvä lypsämään ja mahtuu Sport autoon.

    Äänestä

Toinen on huono lypsään ja toinen ei sovi autoon

Äänestä

Nyt repesin hahahhahhhaaaaaa.Toi oli hyvä heitto Nim"kaksi olis"kiitos.

Äänestä
  • Molemmat vaihtoehdot huomenna salekapakkaan. Olen se jolla ei ole Karjala lippistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sport autoilija kirjoitti:

Ei ollut eilen yhtään pantavan näköistä naista. Ehkä vika on sport autoilijassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu