Haittaako ohuet shortsit pojalla?

Eli mulla on herkkä iho ja sen takia joudun käyttämään sortseja joiden kangas on ohutta ja pehmeää eikä sortseissa ole erillistä vuorikangasta (koska se on liian karkeaa ja sattuisi ihoon). Niin haittaako tyttöjä se että kikkelin liikkeet ja muoto näkyy tavallaan läpi? (kangas "mukautuu muotoihin" koska on hyvin laskeutuvaa)
11283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ei haittaa jos kikkeli on pieni

Äänestä

Pieni on (n.3,5cm) ja karvaton.

Äänestä
  • No nyt kyllä vastasi joku muu puolestani.... Karvoja on ja kokokin hieman isompi kuin tuo 3,5 cm.... Mut ei mikään kovin iso tosiaan. Kiitti nimimerkille "Tyttönen" asiallisesta kommentista.

    Äänestä

Sehän voi olla ihan kivaakin niin on jotain tytöillekin välillä jotain katseltavaa ;)
Siis jos on muutenkin kiva poika ja jos tilanteessa tavallaan sopiva tunnelma.

Äänestä
  • kiitti taas

    Äänestä

Itse kukin pukeutuu mahdollisuuksiensa mukaisesti. Tuskin tuo ketään haittaa.

Äänestä

Käyttäähän jotkut miehet sellasia ohuita ja ihonmyötäisiä trikotakin urheillessa : )

Äänestä

Eipä kai ja tytöt tosiaan voi tykätäkin jos kikkelin heiluminen erottuu housuista ;)

Äänestä

Mun naapurissa asuu yks, 14v. kundi ja sillä kanssa tollaset vaaleet ohuet shortsit. Sillä pullottaa kiihottavasti lahkeessa. Se ei tiedä että, mä kattelen sitä salaa.

Äänestä

Ei varmaan haittaa ainakaan tyttöjä jos näkevät sun kikkelin heilumista sortseissa :)

Mutta kuinka moni oikeesti voi pitää tuollasia paljastavia sortseja? Luulen että alkais seistä aika herkästi.

Sit vielä kun tietää että muut näkee miten penis heilahtelee ja se sortsin ohut kangas liikkuu koko ajan peniksen heilumisen mukaisesti niin se saattaa jo ajatuksena aiheuttaa erektiota.

Ohut ja sileä kangas tuntuu minusta liikankin hyvältä joten itelläni olisi varmaan puolikovana koko ajan jos tuommoisissa sortseissa pitäisi tepastella toisten nähtävillä.

Ehkä sama jos tyttöjen pitäisi olla olemattoman ohuessa topissa ilman rintsikoita. Niin saattaisi nännit olla herkästi pystyssä ja jalkojen välissä alkaa paikat kostua :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ujo arkaiho kirjoitti:

Eli mulla on herkkä iho ja sen takia joudun käyttämään sortseja joiden kangas on ohutta ja pehmeää eikä sortseissa ole erillistä vuorikangasta (koska se on liian karkeaa ja sattuisi ihoon). Niin haittaako tyttöjä se että kikkelin liikkeet ja muoto näkyy tavallaan läpi? (kangas "mukautuu muotoihin" koska on hyvin laskeutuvaa)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu